آئین بهره‌برداری از دو دستگاه لکوموتیو GMGT26 و DF8BI با حضور مدیران ارشد شرکت‌های گل‌گهر و شرکت گهر ترابر ظهر روز چهارشنبه بیست‌ودوم تیرماه برگزار شد. به گزارش گهرئرس و به نقل از روابط عمومی شرکت حمل و نقل ترکیبی مواد معدنی گهر ترابر سیرجان، مهندس امیرعلی نجمی‌نوری مدیر عامل این شرکت گفت: این دو دستگاه لکوموتیو که از سال ١٣٩٧ از چرخه ناوگان ریلی خارج شده بودند، امروز پس از ۵٠ ماه و بعد از انجام تعمیرات به ناوگان ریلی کشور پیوستند.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی این دو دستگاه پس از چندین‌ماه کار فشرده توسط متخصصان شرکت گهر ترابر انجام شده است، افزود: استفاده از این لکوموتیوها مزایایی چون پایین‌تر بودن هزینه حمل مواد معدنی و کالاهای اساسی نسبت به سایر روش‌های حمل و نقل، کاهش آلودگی محیط زیست (حمل و نقل سبز)، تسریع در جابجایی و افزایش تناژ جابجایی بار دارد. نجمی نوری ادامه داد: این لکوموتیوها قرار است به کل ناوگان حمل و نقل کشور خدمات‌رسانی داشته باشد.

مدیر عامل شرکت گهرترابر گفت: توسعه ناوگان ریلی علاوه بر افزایش سرعت سیر بازرگانی و حمل بار از معادن، اثر چشمگیری در کاهش تلفات جاده‌ای خواهد داشت.
وی با بیان اینکه اکنون با کمبود شدید تعداد لکوموتیو در کشور مواجه هستیم گفت: انجام چنین اقداماتی موجب افزایش بهره‌وری و استفاده از ظرفیت‌های موجود می‌شود.

 

 

مجتمع

استان کرمان - شهرستان سیرجان - کیلومتر ٥٠ جاده شیراز
کد پستی: ٧٨١٨٥/١١١
تلفن: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠١
فکس: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠٠

 روابط عمومی و امور بین الملل

 شماره تماس :٠٣٤٤١٤٢٣٠٢٦  

فکس:    ٠٣٤٤١٤٢٤٢٨٨

دفتر مرکزی

تهران - خیابان دکتر فاطمی - روبروی هتل لاله - ساختمان نگین - پلاک ٢٧٣

کد پستی : ١٤١٤٦١٨٥٥١

تلفن : ٧-٨٨٩٧٧٢٦١-٠٢١

فکس : ٨٨٩٧٧٢٦٠-٠٢١

ایمیل : info@geg.ir

کلیه حقوق برای روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی وصنعتی گل گهر محفوظ می باشد.
طراحی و اجرا:گروه زند
Template Design:Dima Group

بازگشت به بالا