وجود فضایی پویا و پرامید در کارکنان به پیشبرد اهداف گل‌گهر کمک کرده‌است

وجود فضایی پویا و پرامید در کارکنان به پیشبرد اهداف گل‌گهر کمک کرده‌است

  مدیر توسعه منابع انسانی شرکت گل‌گهر گفت: شرکت گل‌گهر همواره در راستای بهبود فرهنگ و رفتار سازمانی خود با ایجاد بستر مناسب کاری برای کارکنان و ترویج روحیه تیمی با دخیل دانستن همه اعضای سازمان در پیشبرد اهداف خود قدم برداشته است.
دریافت گواهینامه ایزو ١٧٠٢٥ توسط آزمایشگاه گل گهر

دریافت گواهینامه ایزو ١٧٠٢٥ توسط آزمایشگاه گل گهر

آزمایشگاه شرکت گل‌کهر توانست گواهینامه تایید صلاحیت ISO/IEC17025:2017 را دریافت کند.
سمینار آموزشی روز هوای پاک در گل‌گهر برگزار شد

سمینار آموزشی روز هوای پاک در گل‌گهر برگزار شد

  گردهمایی روز هوای پاک و سمینار آموزشی با موضوع آلودگی هوا به مناسبت روز ملی هوای پاک در سالن پردیس گل‌گهر برگزار شد.

 

مناسبت ها

اخبار منطقه گل گهر

 • وجود فضایی پویا و پرامید در کارکنان به پیشبرد اهداف گل‌گهر کمک کرده‌است
    مدیر توسعه منابع انسانی شرکت گل‌گهر گفت: شرکت گل‌گهر همواره در راستای بهبود فرهنگ و رفتار سازمانی خود با ایجاد بستر مناسب کاری برای کارکنان و ترویج روحیه تیمی با دخیل دانستن همه اعضای سازمان در پیشبرد اهداف خود قدم برداشته است.
 • دریافت گواهینامه ایزو ١٧٠٢٥ توسط آزمایشگاه گل گهر
  آزمایشگاه شرکت گل‌کهر توانست گواهینامه تایید صلاحیت ISO/IEC17025:2017 را دریافت کند.
 • سمینار آموزشی روز هوای پاک در گل‌گهر برگزار شد
    گردهمایی روز هوای پاک و سمینار آموزشی با موضوع آلودگی هوا به مناسبت روز ملی هوای پاک در سالن پردیس گل‌گهر برگزار شد.
 • تلاش بومی‌سازی گل‌گهر برای کاهش ارزبری و افزایش توان ساخت داخل
  شرکت معدنی و صنعتی گل گهر تلاش دارد با فرآیند بومی‌سازی، ارزبری زنجیره تولید فولاد را تا حد امکان و منطقی کاهش دهد. بدین منظور در ریسک ساخت بار اول با سازندگان توانمند کشور مشارکت کرده که نتیجه این رویکرد؛ بومی‌سازی ۷۵ درصدی قطعات (از بعد تعداد) در منطقه گل گهر است.
 • کاروان سلامت گل‌گهر به مناطق کم‌برخوردار رفت
  به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س)؛ کاروان سلامت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در پنجمین برنامه خود در سال ۱۴۰۱ به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س)، روز زن و روز مادر، با شعار گل‌گهر، همدلی، سلامت این هفته در مناطق کم‌برخوردار منطقه قطار بنه شامل روستاهای چاه عمیق عشایری، اسلام آباد و چاه گله در بخش مرکزی سیرجان به ارائه خدمات رایگان سلامت پرداختند.
 •  مهندس علی پورمعصومی رسما مدیر عامل جهان فولاد شد
    آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان‌های سیرجان و بردسیر و مدیران منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر در سالن غدیر سیرجان برگزار شد.
 • اهدای ده‌هزار بسته نوشت‌افزار توسط شرکت‌های منطقه گل‌گهر به دانش آموزان کم‌برخوردار
    آئین رونمایی از اهدای بیش از ۱۰ هزار بسته نوشت‌افزار به دانش آموزان کم‌برخوردار توسط شرکت های منطقه گل گهر صبح امروز برگزار شد.
 • مهندس علی پورمعصومی مدیر عامل شرکت جهان فولاد سیرجان شد
  ظهر دیروز هیات مدیره شرکت جهان فولاد سیرجان در نشستی ضمن تقدیر از زحمات سیزده ساله مهندس علی عباسلو  باتفاق آرا مهندس علی پورمعصومی را بعنوان مدیر عامل جدید شرکت جهان فولاد سیرجان انتخاب کردند.
 • بهره برداری از برنامه های جدید گل گهر در حوزه حمل ریلی
  با توسعه حمل و نقل ریلی می‌توان هزینه‌های زنجیره‌ی تولید فولاد را به میزان قابل توجهی کاهش داد و گره‌ای از مشکلات حمل و نقل موجود در بخش معدن و صنعت را حل کرد. ایجاد دسترسی به شبکه حمل ریلی برای تمامی شرکت‌های معدنی و صنعتی ، پروژه‌ای است که در منطقه گل گهر کلید خورده است.
 • اعلام آمادگی گل‌گهر برای سرمایه‌گذاری در معادن زیرزمینی
  دکتر فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت دیروز در جریان سفر یکروزه به کرمان، در جمع فعالان اقتصادی استان کرمان حضور یافت.
 • کسب رتبه برتر عملکرد HSE شرکت گل‌گهر در ممیزی ایمیدرو برای سومین سال متوال
  از شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به عنوان برگزیده ششمین دوره ممیزی عملکرد "ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست" شرکت های تابعه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، برای سومین سال پیاپی، صبح امروز با حضور دکتر جعفری رئیس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد، تجلیل به عمل آمد.
 • توسعه فناوری به موازات تولید در «کگل» رقم می خورد
  شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در تلاش است تا با توسعه فعالیت های تحقیق و توسعه و حضور جدی در بخش فناوری، نیاز های خود را با استفاده از ساخت داخلی تامین کرده و رقم حاصل از صرفه جویی ارزی را راهی اجرای طرح های توسعه ای خود کند. اتفاقی که به پررنگ شدن نقش این مجموعه در زنجیره ارزش فولاد کمک خواهد کرد.
 • پاس گلِ گل‌گهر با تامین مالی ۶۸۰۰ میلیارد تومانی از بازار سرمایه
  شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر یکی از بزرگترین تامین مالی ها خود را از محل اوراق اجاره کلید زد. با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به مبلغ ۶۸ هزار میلیارد ریال از طریق بورس اوراق بهادار تهران از امروز به مدت سه روز کاری در نمادهای صگل۵۰۹، صگل۰۵۰۹، صگل۰۵۹، صگل۵۹ و صگل۰۰۵۹ آغاز شد.
 • تدوین سند چشم انداز ۱۴۱۰ گل گهر
  نشست «آینده گل‌گهر از دیدگاه استراتژیک» با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت گل‌گهر، مدیران عامل شرکت‌های منطقه گل گهر و مدیران ارشد شهرستان سیرجان  در سالن پردیس مجتمع گل گهر برگزار شد.در این گردهمایی از سند چشم انداز ۱۴۱۰ گل گهر رونمایی و این سند مورد بررسی و تشریح قرار گرفت و نیز میثاق نامه همدلی برای تحقق این سند چشم‌انداز به امضای مدیران عامل شرکت های منطقه گل‌گهر و شرکت های تابعه رسید.
 • با اولویت بومی‌ها، ۳ هزار نفر تا پایان سال در شرکت‌های منطقه گل گهر مشغول به کار می‌شوند
    مهندس ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت گل گهر با اعلام این خبر گفت: ظرف ۴ ماه آینده سه هزار نفر در شرکت های پیمانکار و زیرمجموعه منطقه گل گهر از طریق آزمون به کار گرفته می شوند. مدیر عامل گل گهر با تاکید بر اولویت بومی بودن جذب نیروها گفت: در این آزمون های گسترده اولویت با متقاضیان بومی شهر سیرجان است و آگهی های جذب نیرو از چند روز آینده بتدریج در سایت رسمی و نشریات محلی سیرجان منتشر خواهد شد. گفتنی است این سه هزار نفر
 • همایش پدافند غیرعامل در گل گهر برگزار شد
  همایش بزرگ پدافند غیرعامل گل گهر روز گذشته به مناسبت هفته پدافند غیرعامل با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمان، مدیرعامل گل گهر، معاونین و مدیران و کارکنان شرکت های منطقه در سالن پردیس امید این شرکت برگزار شد. این همایش سالانه با تدریس اساتید حوزه پدافند در قالب سمینار آموزشی در این رابطه و با بیان مباحث اساسی و به روز این حوزه همراه بود.
 • تجلیل گل گهر از قهرمانان ملی‌پوش کشتی آزاد و فرنگی و پیشکسوتان سیرجانی
    مراسم تجليل از ملی‌پوشان قهرمان تیم‌های آزاد و فرنگی کشتی جمهوری اسلامی ایران و پیشکسوتان کشتی سیرجان به همت شرکت گل‌گهر و باشگاه فرهنگی ورزشی این شرکت برگزار شد. در این مراسم که در سالن اجتماعات باشگاه گل‌گهر و با حضور مسئولان محلی و جمعی از فعالان کشتی سیرجان و جمع کثیری از نوجوانان و جوانان علاقمند  برگزار شد از حسن یزدانی، کامران قاسم‌پور، رحمان عموزاد، یونس امامی، رضا اطری، امیرحسین زارع، محمدرضا گرایی و امین میرزازاده، مدال
 • تقدیر استاندار از مشارکت حداکثری گل‌گهر در حوزه دانش بنیان
  اولین نمایشگاه تخصصی دانش بنیان معدن، صنعت و حمل نقل کرمان شنبه، ۲۵ مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق در کرمان با حضور پررنگ شرکت گل‌گهر، شرکت های منطقه، مدیران منطقه گل‌گهر و مسئولین استانی آغاز به کار کرد. در آیین افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور استاندار، نماینده مردم کرمان در مجلس و برخی مقامات استانی همراه بود، معاون بهره‌برداری گل‌گهر به عنوان یکی از سخنرانان مراسم گفت: گل‌گهر یکی از رسالت‌های اصلی خود را در حوزه توسعه و فناوری تعریف کرده که با ایجاد جایگاه مدی
 • درآمد گل گهر به کانال صعودی بازگشت
  به گزارش گهرپرس و به نقل از پیام آوران معدن و فولاد: شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال ۱۴۰۱ درآمد ماهانه ای که از فروش محصولات تولیدی خود طی این دوره شناسایی کرد مبلغی بالغ بر ۲ هزار و ۸۰۸ میلیارد تومان بود، همچنین میزان درآمد تجمیعی این شرکت معدنی طی ۵ ماه سپری شده از ابتدای سال مالی تاکنون برابر با ۱۴ هزار و ۶۶۳ میلیارد تومان بود. کگل میزان درآمدی که در مردادماه از فر
 • تیتر20 بررسی می کند؛ کیفیتی که حفظ شد/ تحریم هم مانع چرخش آسیاب گلوله ای گل گهر نشد/
  به گزارش گهرپرس و به نقل از تیتر20 - با تشدید تحریم ها پیش بینی غرب آن بود که صنایع ایران در بخش های مختلف با مشکلات بسیاری مواجه می شوند که در ادامه چرخ صنعت را از حرکت باز نگه می دارد. اما امروز نگاهی به صنایع مختلف و وضعیت تولید در آنها نشان می دهد این پیش بینی کاملا غلط از آب در آمد.     شاید گل گهر نمونه بارز این موضوع باشد که در این سال ها در حوزه بومی سازی دانش فنی عملکرد موفقی از خود به جای گذاشته است
 • شرکت تعاونی گهرعمران سیرجان بعنوان شرکت تعاونی برتر در سطح ملی انتخاب شد
  به گزارش روابط عمومی هلدینگ گهرعمران این جلسه در تاریخ 13 شهریور ماه 1401 در محل نهاد ریاست جمهوری واقع در خیابان پاستور برگزار گردید.در این جلسه که با حضور ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی و سرپرست محترم وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و همچنین برخی از وزیران محترم دولت و جناب آقای مهندس ناصر یوسفی رئیس محترم هیات مدیره هلدینگ گهرعمران برگزار گردید از شرکت تعاونی گهرعمران سیرجان بعنوان شرکت تعاونی برتر ملی تقدیر ب
 • تیتر20 بررسی می کند: مسئولیت های اجتماعی در گل گهر جایگاه ویژه ای دارد
  در سفر هیات دولت به استان کرمان، وزیر اقتصاد از مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر بازدید کرد و گفت: گل گهر در حوزه مسئولیت های اجتماعی تا کنون خوب و موفق عمل کرده و از این به بعد هم عمل خواهد کرد. اما گل گهر در حوزه مسئولیت های اجتماعی چه اقداماتی انجام داده است و تا چه اندازه این اقدامات در توسعه صنعتی و اجتماعی منطقه موثر بوده است که این چنین مورد توجه وزیر اقتصاد و نماینده دولت در سفر به سیرجان قرار می گیرد.
 • سعدمحمدى، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذارى توسعه معادن و فلزات: دو سه نسل از فناورى معدنى عقب افتاده‌ایم،اگرتدبیرنکنیم فاصله بیشترمى‌شود
  مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذارى توسعه معادن و فلزات، مشکلات بخش معدن را تشریح کرد:   سعدمحمدى: دو سه نسل از فناورى معدنى عقب افتاده‌ایم،اگرتدبیرنکنیم فاصله بیشترمى‌شود   اهمیت بخش معدن در اقتصاد بر هیچ کسی پوشیده نیست. به‌ویژه در کشوری که از وابستگی به نفت، زخم و رنج بسیار دیده است. معادن گنجینه‌های بزرگی هس
 • در آئینی باشکوه و توسط شرکت گل‌گهر از آزادگان سرافراز سیرجانی تجلیل شد
  آئین تجلیل از آزادگان سرافراز سیرجانی هشت سال دفاع مقدس شب گذشته با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، مدیرکل بنیاد شهید استان، اعضای شورای تامین شهرستان و جمعی دیگر از مسئولان محلی و معاونین و مدیران شرکت گل‌گهر برگزار شد.امام جمعه، مدیرعامل شرکت گل‌گهر، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در توصیف صبر، ایثارگری‌ها و صلابت آزادگان در زمان جنگ و پس ازآن به بیان سخنرانی پرداخته همچنین احمد یوسف‌زاده آزاده مولف کتاب معروف«آن ۲۳نفر» و سید محمد حسینی که بیشتر
 • با میزبانی شرکت گل‌گهر؛ از خبرنگاران و فعالین رسانه سیرجان تجلیل شد
  آیین تجلیل از خبرنگاران، فعالین رسانه و پیشکسوتان عرصه اطلاع‌رسانی شهرستان سیرجان به میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و همکاری فرمانداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر خانه مطبوعات در سیرجان برگزار شد. در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار با حضور امام جمعه، فرماندار، معاونین و مدیران شرکت گل‌گهر و برخی مسئولین شهرستان سیرجان و همزمان با آئین تجلیل استانی در محوطه شهرک گل‌گهر برگزار شد، از خبرنگاران، پیشکسوتان عرصه اطلاع‌رسانی و فعالین رسانه‌های سیرجان تجلیل به عمل آمد.
 • تیتر20: آماده سازی زیرساخت ها برای حضور پر قدرت گل گهر در بازار
  تیتر20 بررسی کرد:صنعت فولاد کشور با بهره برداری از طرح های جدید و افزایش ظرفیت تولید، به سرعت مسیر توسعه را طی می کند و دیگر امروز دستیابی به 55 میلیون تن فولاد در چشم انداز 1404، اتفاق عجیبی نخواهد بود اما دستیابی به این عدد یا حتی بیشتر از آن نیازمند زیرساخت هایی است که نبود هرکدام می تواند حرکت این قطار را از مسیر خارج کرده و خسارت های بسیاری به سرمایه گذاری های انجام شده وارد نماید. اما در این بین شرکت های معدنی و صنعتی هستند که با سرمایه گذاری و اجرای طرح های زیرساختی علاوه بر هم
 • آغاز به کار موفقیت‌آمیز بزرگترین آسیاب گلوله‌ای سنگ آهن کشور توسط متخصصان داخلی
  کارشناسان داخلی در شرکت گل‌گهر موفق به نصب و راه‌اندازی یک دستگاه بالمیل یا آسیاب گلوله‌ای ۹ مگاواتی شدند که نقش موثری در بهبود کیفیت محصول کنسانتره خط چهارم شرکت گل گهر دارد. این تجهیز به قطر ۶.۷ متر و طول ۱۰ متر پس از خریداری از خارج کشور، که تمام مراحل نصب و راه‌اندازی آن به دلیل سختی و حساسیت کار توسط خود شرکت سازنده انجام می‌شده بدلیل شدت گرفتن تحریم‌ها، شرکت تولید کننده از فرستادن متخصصان خود برای نصب این تجهیز خودداری کرد که با توان و دانش متخصصان داخلی نصب آن با موفقیت انجام گردید.
 • میزبانی باشکوه گل گهر در همایش ملی ایمنی در معادن
  دومین همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی به میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر طی دو روز با حضور معاون وزیر کار، مدیرعامل شرکت گل‌گهر، دبیرکل سازمان بین المللی تامین اجتماعی، مدیر کل کار و رفاه اجتماعی و ۳۰۰ نفر از مدیران، استادان و فعالان حوزه ایمنی از سراسر کشور و استقبال فعالین ایمنی و مدیران بازرسی شرکت های بزرگ معدنی و صنعتی کشور  در سالن پردیس امید گل گهر برگزار شد.
 • همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی در گل گهر آغاز شد
  دومین همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی صبح امروز به میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر شورای عالي کار، مدیرعامل شرکت گل‌گهر، مدیران ارشد شرکت‌های منطقه گل‌گهر، مدیران ایمنی شرکت‌های معدنی و صنایع معدنی کشور، مدیران، اساتید و فعالان حوزه ایمنی از سراسر کشور و دبیرکل سازمان بین‌المللی تامین اجتماعی در سالن پردیس امید گل گهر آغاز آغاز شد.
 • وزیر اقتصاد در شورای اداری سیرجان: گل‌گهر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی موفق عمل کرده است
  همزمان با سفر استانی رییس جمهور و هیات دولت به استان کرمان، وزیر اقتصاد و دارایی به عنوان نماینده هیات دولت به سیرجان و گل گهر سفر کرد. دکتر سید احسان خاندوزی وزیر اقتصادی و دارایی صبح امروز ضمن بازدید از مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر، بزرگترین شانتینگ ریلی کشور بطول ۷۲ کیلومتر و با ۲۹ خط مبادله ای را در این منطقه افتتاح کرد و جهت قرائت فاتحه بر مزار شهدای گمنام در گل گهر حاضر شد. وزیر اقتصاد و دارایی پس از آن در جلسه شورای اداری شهرستان سیرجان که در سالن پردیس گل گهر برگزار شد،
 • نخستین همایش «مدیریت دانش از دریچه داستان» در گل گهر برگزار شد
  نخستین همایش مدیریت دانش از دریچه داستان در قالب رویداد داستان‌سرایی صبح امروز با حضور معاونین، مدیران و کارکنان شرکت گل‌گهر و شرکت‌های همکار و هم گروه در سالن پردیس مجتمع برگزار شد. در این رویداد ۵ درس‌آموخته و تجربه منتخب توسط خبرگان سازمان با رویکرد داستان‌سرایی ارائه شد.هدف از برگزاری این رویداد به‌اشتراک‌گذاری دانش و تجربیات فنی خبرگان مجموعه با سایر همکاران است.‌  
 • جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم شرکت گهرعمران برگزار شد
  این جلسه در روز چهارشنبه بیست نهم تیر ماه در محل مدرسه دخترانه اندیشه برگزار شد. در این جلسه پس از ارائه گزارش هیات مدیره توسط آقای مهندس ناصر یوسفی و گزارش بازرس توسط آقای میثم نژاد بیگلری و گزارش حسابرس ، با نظر هیات رئیسه مجمع عمومی رای گیری انجام پذیرفت. ارائه گزارش فعالیت هیات مدیره در خصوص عملکردسال مالی ۱۴۰۰؛ ارائه گزارش حسابرس و بازرس قانونی ؛ بررسی و تصویب ترازنامه و حساب سود و زیان شرکت و تصمیم‌گیری برای تقسیم سود سهام؛ انتخاب حسابرس و بازرس قانونی شرکت جهت سال مالی ۱۴۰۱؛ از ج
 • کسب عنوان برتر در ارزیابی عملکرد واحد HSE گهرروش
  ‌واحد فعال ایمنی (HSE) شرکت گهرروش با کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد کارخانجات تغلیظ و رتبه دوم در کارخانه پلیکام بین شرکتهای زیر مجموعه گل گهر؛ برگ زرین دیگری به افتخارات خود افزود. به گفته مهندس حسین سون (رییس واحد HSE) این ارزیابی توسط متخصصان واحد ایمنی و بهداشت حرفه‌ای شرکت بزرگ گل‌گهر در منطقه انجام گرفت و شرکت گهرروش موفق شد رتبه اول و دوم را به خود اختصاص دهد.ایشان از تمامی همکاران در مجموعه بابت رعایت موارد ایمنی و بهداشتی تشکر کرده و حمایتهای بی‌دریغ مدیرعامل محترم و معاونین مجمو
 • امضا تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه راه آهن کشور، شرکت گل‌گهر و شرکت توسعه عمران
  تفاهم‌نامه‌ احداث خطوط فرعی ریلی بین شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، شرکت گل‌گهر و شرکت توسعه، عمران و مدیریت منطقه گل‌گهر منعقد شد. در آیینی که ظهر سه‌شنبه با حضور دکتر صالحی، مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، مهندس عتیقی مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و مهندس آرش مدیرعامل شرکت توسعه، عمران و مدیریت منطقه گل‌گهر در محل دفتر مرکزی راه‌آهن جمهوری اسلامی برگزار شد، تفاهم‌نامه‌ احداث خطوط فرعی ریلی به امضا رسید.
 • مدیر انبارها و سفارشات گل‌گهر: به پشتیبانی و تامین نیاز زنجیره تولید متعهدیم
  مدير انبارها و سفارشات شرکت گل‌گهر گفت: بر اساس نقشه استراتژي شرکت گل‌گهر، مديريت انبارها و سفارشات در راستاي تامين بهره‌ور نيازمندي‌هاي زنجيره توليد، برنامه‌ريزي انبارش و حمل محصول، در دو حوزه انبار و سفارشات با عنوان پشتيبان مديريت‌هاي توليدي در سازمان نقش آفريني مي‌کند. مهندس حامد احمدی افزود: تلاش شده است تا از به وجود آمدن اقلام راکد  و متعاقب آن خواب سرمايه در انبار از طريق  واگذاري اقلام راکد موجود در انبارها و استفاده از آنها در طرح‌هاي توسعه‌اي شرکت و پروژه‌هاي جديد جلوگيري شود  ضمنا
 • مجموعه اقداماتی که گل‌گهر برای کسب ۸۵ رکورد انجام داد
  نوع نگاه مدیریتی از اثر گذارترین مواردی است که یک مجموعه را به سمت توسعه و پیشرفت می‌برد و گل‌گهر در سال های اخیر در این مسیر حرکت می کند تا بتواند سهم خود را در اقتصاد کشور افزایش دهد. مجموع اقدامات شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سبب شد تا این شرکت با کسب ۸۵ رکورد تولیدی کمی و کیفی جزو شرکت‌های برتر تولیدی شود.
 • تیتر20 گزارش می دهد: جایگاه ممتاز گل گهر در توجه به داخلی سازی
    چندی پیش شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با رونمایی از تراک ۶۰ تنی بومی سازی شده در حضور دکتر فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت، فصل جدیدی از تلاش ها در عرصه داخلی سازی را به منصه ظهور رساند. رونمایی از تراک ۶۰ تنی بومی سازی شده با حدود  200 هزار یورو ارزبری و 400 هزار یورو صرفه جویی ارزی و همچنین قابلیت رقابت با محصول مشابه خارجی و امکان صادرات آن، گام مهمی است که گل‌گهر در راستای تکنولوژی داخلی سازی شده برداشته است .
 • بهره‌برداری از دو دستگاه لکوموتیو توسط شرکت گهرترابر سیرجان
  آئین بهره‌برداری از دو دستگاه لکوموتیو GMGT26 و DF8BI با حضور مدیران ارشد شرکت‌های گل‌گهر و شرکت گهر ترابر ظهر روز چهارشنبه بیست‌ودوم تیرماه برگزار شد. به گزارش گهرئرس و به نقل از روابط عمومی شرکت حمل و نقل ترکیبی مواد معدنی گهر ترابر سیرجان، مهندس امیرعلی نجمی‌نوری مدیر عامل این شرکت گفت: این دو دستگاه لکوموتیو که از سال ١٣٩٧ از چرخه ناوگان ریلی خارج شده بودند، امروز پس از ۵٠ ماه و بعد از انجام تعمیرات به ناوگان ریلی کشور پیوستند.
 • گل‌گهر ورودی سیرجان (محورشیراز) را بهسازی می‌کند
  عملیات اجرایی ساماندهی و زیباسازی ورودی سیرجان، محور شیراز، عصر امروز طی آئینی با حضور شهردار و فرماندار سیرجان، مهندس عتیقی مدیر عامل گل‌گهر، نماینده مردم در مجلس و جمعی از مسئولان شهرستان و معاونین و مدیران ارشد منطقه گل‌گهر آغاز شد. در این مراسم مهندس ایمان عتیقی مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر طی سخنانی گفت: این پروژه حدود یکسال است که در دستور کار گل‌گهر قرار گرفته و افراد زیادی یار و یاور گل‌گهر در این پروژه بوده اند.
 • با حمایت گل‌گهر سومین جشنواره محلات سیرجان به مدت ده شب برگزار می‌شود
  سومین جشنواره محلات سیرجان همراه با برنامه‌های شاد و متنوع و با حضور جمع کثیری از هنرمندان سیرجانی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حمایت شرکت گل‌گهر، به مناسبت دهه ولایت و امامت، از ۲۱ تیرماه به مدت ۱۰ شب، با شعار هر شب یک محله برگزار می شود. اولین شب این جشنواره، سه‌شنبه ۲۱ تیرماه ساعت ۲۰ در پارک شهرک مسکن‌های مهر برگزار می‌شود.
 • مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گل‌گهر برگزار شد
  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر صبح امروز در محل سالن همایش‌های وزارت کشور با حضور ۸۲.۷ درصد از سهامداران این شرکت و با ریاست دکتر علی‌اکبری، برگزار شد. ارائه گزارش فعالیت هیات مدیره در خصوص عملکرد؛ ارائه گزارش حسابرس و بازرس قانونی؛ بررسی و تصویب ترازنامه و حساب سود و زیان شرکت و تصمیم‌گیری برای تقسیم سود سهام؛ انتخاب حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی منتهی به پایان سال جاری؛ از جمله برخی دستورکارهای جلسه مجمع عمومی شرکت گل‌گهر بود.
 • شش طلا به نام همکاران آرمان‌گهر ر مسابقات استانی پرس سینه و پاورلیفتینگ
  همکاران ورزشکار آرمان‌گهری موفق شدند در مسابقات پرس سینه و پاورلیفتینگ استان کرمان مجموعا ۶ مدال طلا و مقام اول استان در بخش پاورلیفتینگ را نصیب سیرجان کنند.به گزارش گهرپرس و به نقل از روابط عمومی شرکت آرمان‌گهر، در این مسابقات علی شیبانی از همکاران واحد تعمیرگاه دریل توانست با درخشش کم‌نظیر دو مدال طلای وزن ۱۰۵ کیلوگرم مستر یک پرس سینه و پاورلیفتینگ را از آن خود کند.
 • منتخب کارکنان گل گهر در صدر بسکتبال۳نفره کارگران استان.‌
  دور رفت مسابقات بسکتبال۳ نفره کارگران استان کرمان با حضور ۴۰ ورزشکار در قالب ۸ تیم شامل مس سرچشمه الف و ب، مس کرمان، گل‌گهر سیرجان، نظم آوران سیرجان، فولاد بافت، مس شهربابک، هیئت کارگران کرمان و فولاد زرند به میزبانی هیئت ورزش کارگری شهربابک برگزار و تیم کارکنان گل‌گهر با شکست تمامی حریفان قهرمان دور رفت این مسابقات شد. نظم‌آوران سیرجان نیز با ۴ پیروزی و سه شکست(با اختلاف بسیار کم) خود را به عنوان یکی از تیم‌های مدعی معرفی کرد که می‌تواند در دور برگشت با جبران این شکست‌ها روی سکو قرار گیرد.
 • برگزاری همایش مدیریت پسماندهای صنعتی توسط شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر
  همایش مدیریت پسماندهای صنعتی هفته گذشته با همکاری شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه آهن به منظور گرامیداشت دهه بدون پلاستیک که از ۱۲ تا ۲۱ تیرماه نامگذاری شده است، این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی خود امسال تصمیم به برگزاری همایش پسماندهای صنعتی گرفت. این مراسم ۱۵ تیرماه در سالن اجتماعات اداره کل محیط زیست استان کرمان برگزار شد.
 • مهندس عتیقی: ۳۱ درصد گندله و ۱۳ درصد آهن اسفنجی کشور در اختیار منطقه گل گهر است
  ایمان عتیقی صبح دیروز ۱۴ تیرماه در آئین بهره برداری رسمی خط ۳ کار خانه کنسانتره شرکت سنگ آهن گهرزمین با حضور وزیر صمت از پتانسیل های شرکت گل گهر سخن گفت و در ادامه عنوان کرد: تولید که هدف اصلی ماست به خوبی به آن دست یافته ایم به گونه ای که هر ساله رشد تولید داریم. مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر با اشاره به وضعیت این شرکت در بازار سرمایه، اظهار کرد: طی یک سال سه شرکت وارد بورس کردیم و ۱۸ هزار نفر(پرسنل) سهامدار جهان فولاد شده ا
 • با حضور وزیر صمت، گل‌گهر از تراک بومی سازی شده‌ خود رونمایی کرد
  با حضور دکتر فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت در محل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از تراک ۶۰ تنی بومی سازی شده این شرکت رونمایی شد.
 • مدیرعامل شرکت عمران اطلس گل‌گهر از خط تولید سوزن خط آهن شرکت گسترش صنایع ریلی ایران بازدید کرد
  به گزارش روابط عمومی شرکت عمران اطلس گل‌گهر، صبح امروز مدیرعامل این شرکت از خط تولید سوزن راه‌آهن شرکت گسترش صنایع ریلی ایران در تبریز بازدید نمود. در جریان این بازدید که به دعوت شرکت «ایرید» تنها تولید کننده سوزن خط آهن و ادوات ریلی در کشور، صورت گرفت، مهندس رحیمی از نزدیک عملیات تولید سوزن و ادوات ریلی را مشاهده نمود.
 • با شعار «گل‌گهر، هم‌دلی، سلامت» کاروان سلامت گل‌گهر به مناطق کم‌برخوردار رفت
   کاروان سلامت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در چهارمین برنامه خود در سال ۱۴۰۱ با شعار گل‌گهر، همدلی، سلامت این هفته در مناطق کم‌برخوردار منطقه دل مر از توابع کفه مر بخش گلستان سیرجان به ارائه خدمات رایگان سلامت پرداختند.
 • گل گهر عضو دائم انجمن بین المللی تامین اجتماعی شد
  مدیر سلامت، ایمنی و محیط زیست شرکت گل‌گهر از عضویت دائم این شرکت در انجمن بین‌المللی تامین اجتماعی (ISSA MINING) خبر داد. به گزارش گهرپرس؛ حمزه اله‌بخش، یکی از استراتژی‌های تحقق چشم انداز مورد نظر سازمان مذکور (چشم‌انداز صفر: ZERO VISION) شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر را برقراری ارتباط و عضویت در مجامع بین‌المللی به منظور کسب تجارب و رهنمودهای جهانی در حوزه ایمنی و سلامت خواند.
 • معاون فنی و مهندسی گل‌گهر :ساخت قطعه گارد محافظ لاستیک دامپتراک‌های معدنی با حمایت گل‌گهر
  معاون فنی و مهندسی مجتمع گل‌گهر از ساخت قطعه گارد محافظ لاستیک دامپتراک‌های معدنی با حمایت گل گهر خبر داد.

گزارش تصویری

گزارش تصویری از سومین جشنواره محلات سیرجان (قسمت اول)

گزارش تصویری از سومین جشنواره محلات سیرجان (قسمت اول)

استقبال پرشور و کم نظیر شهروندان سیرجانی از جشنواره محلات جشنواره محلات سیرجان در سومین دوره خود توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانداری سیرجان و با حمایت شرکت گل‌گهر از
گزارش تصویری همایش بزرگ دوقلوها و چندقلوهای سیرجانی - قسمت دوم

گزارش تصویری همایش بزرگ دوقلوها و چندقلوهای سیرجانی - قسمت دوم

نخستین همایش بزرگ دوقلوها و چندقلوهای سیرجانی توسط شرکت گل‌گهر، ‌۲۲ اردیبهشت‌ماه همزمان با روز جهانی دوقلوها در سالن امام علی(ع) سیرجان برگزار شد. لینک خبر کامل:
 تصاویری از تمرینِ‌ تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با حضور بچه‌های تیم فوتبال سندروم داون خیریه‌ نیکان سیرجان

تصاویری از تمرینِ‌ تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با حضور بچه‌های تیم فوتبال سندروم داون خیریه‌ نیکان سیرجان

 تصاویری از تمرینِ‌ تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با حضور بچه‌های تیم فوتبال سندروم داون خیریه‌ نیکان سیرجان
 گزارش تصویری حضور شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت‌های وابسته در نمایشگاه نهضت تولید، بومی‌سازی و صادرات کرمان‌.

گزارش تصویری حضور شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت‌های وابسته در نمایشگاه نهضت تولید، بومی‌سازی و صادرات کرمان‌.

گل‌گهر در این نمایشگاه از كشنده ١٥٠ تنی ساخت داخل، که توسط متخصصین دو شرکت گل‌گهر و آرمان‌گهر سیرجان طراحی و ساخته‌شده، رونمایی کرد. دومین نمايشگاه نهضت تولید، بومی‌سازی و صادرات تا ۱۴ اسفن

چند رسانه ای

 

مجتمع

استان کرمان - شهرستان سیرجان - کیلومتر ٥٠ جاده شیراز
کد پستی: ٧٨١٨٥/١١١
تلفن: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠١
فکس: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠٠

 روابط عمومی و امور بین الملل

 شماره تماس :٠٣٤٤١٤٢٣٠٢٦  

فکس:    ٠٣٤٤١٤٢٤٢٨٨

دفتر مرکزی

تهران - خیابان دکتر فاطمی - روبروی هتل لاله - ساختمان نگین - پلاک ٢٧٣

کد پستی : ١٤١٤٦١٨٥٥١

تلفن : ٧-٨٨٩٧٧٢٦١-٠٢١

فکس : ٨٨٩٧٧٢٦٠-٠٢١

ایمیل : info@geg.ir

کلیه حقوق برای روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی وصنعتی گل گهر محفوظ می باشد.
طراحی و اجرا:گروه زند
Template Design:Dima Group

بازگشت به بالا