بسم‌الله الرحمن الرحیم . نوروز در فرهنگ ایران‌زمین به تغییر اعداد تقویم محدود نمی‌شود بلکه فرصتی دوباره برای بازنگری و بهبود مسیر زندگی فردی و اجتماعی، بهره‌برداری شایسته‌تر از نعمت‌های الهی، تقویت روحیه دیگرخواهی و گرامی‌داشتن دوباره ارزش‌ها و آغاز مسیر تازه نیل به آرمان‌های عالی انسانی است.

سال ۱۳۹۹ را در حالی سپری کردیم که تلاشگران صنعت و معدن با تمام وجود، همه توان خود را در راه خدمت‌رسانی به کشور ارائه نمودند و اکنون در آغاز سال ۱۴۰۰ با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری و در جهت تحقق شعار سال "تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی ها" تمام توان خود را بکار خواهیم گرفت و با همفکری در مسیر اهداف ترسیم شده در سند چشم‌انداز شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، نسبت به اجرای سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با کوشش فراوان و مستمر در روند اجرا و بهره‌برداری از طرح‌های در دست اقدام، تلاش خواهیم نمود.

اینجانب زحمات بی‌شائبه همه همکاران خوبم در مجموعه بزرگ معدنی و صنعتی گل‌گهر را ارج می‌نهم و ضمن تبریک این عید سعید باستانی  و اعیاد پرخیر و برکت شعبانیه به همه آنها و خانواده‌هایشان از خداوند متعال سالی پر برکت و همراه با موفقیت بیشتر را برای همگان آرزومندم.

ایمان عتیقی
مدیرعامل و عضو هيئت‌مديره
شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر

 

مجتمع

استان کرمان - شهرستان سیرجان - کیلومتر ٥٠ جاده شیراز
کد پستی: ٧٨١٨٥/١١١
تلفن: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠١
فکس: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠٠

 روابط عمومی و امور بین الملل

 شماره تماس :٠٣٤٤١٤٢٣٠٢٦  

فکس:    ٠٣٤٤١٤٢٤٢٨٨

دفتر مرکزی

تهران - خیابان دکتر فاطمی - روبروی هتل لاله - ساختمان نگین - پلاک ٢٧٣

کد پستی : ١٤١٤٦١٨٥٥١

تلفن : ٧-٨٨٩٧٧٢٦١-٠٢١

فکس : ٨٨٩٧٧٢٦٠-٠٢١

ایمیل : info@geg.ir

کلیه حقوق برای روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی وصنعتی گل گهر محفوظ می باشد.
طراحی و اجرا:گروه زند
Template Design:Dima Group

بازگشت به بالا