روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان و انجمن مجریان و گویندگان، به منظور بهره مندی از حضور هنرمندان خلاق و دریافت طرح های نو و بدیع جهت طراحی لوگوی اولین جشنواره صدا و صحنه آوانا، فراخوان عمومی طراحی لوگو را منتشر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل گهر؛ کلیه هنرمندان طراح و گرافیست سراسر استان می توانند برای گردهمایی برترین های صدا و صحنه در حوزه آموزش و پژوهش اقدام به طراحی لوگو نمایند.

 

براین اساس هر هنرمند مجاز به ارسال حداکثر ۲ اثر است که طرح‌های پیشنهادی باید در ابعاد ۵۰*۷۰ سانتیمتر شامل فایل آثار به صورت JPG با رزولوشن dpi ۳۰۰ بر روی لوح فشرده باشند که به همراه شناسنامه اثر و تصویر چاپ شده رنگی A3 به دبیرخانه ارسال شوند.

 

درج مشخصات فردی صاحب اثر به همراه شماره تماس ضروری است. همچنین اگر هنرمندی طرح پیشنهادی خود را از تبلیغ یا تصویر خاصی الهام گرفته باشد توضیح کامل در این خصوص نیز ضروری است.

 

روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل گهر پس از بررسی آثار دریافتی به طرح برگزیده هدیه نیم سکه بهار آزادی اهدا خواهد کرد.

علاقه‌مندان و هنرمندان گرافیست استان کرمان می‌توانند آثار تولیدی خود را تا ۱۵ اردیبهشت به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال و جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۳۳۸۹۷۱۵۹۰ تماس برقرار نمایند.

 

مجتمع

استان کرمان - شهرستان سیرجان - کیلومتر ٥٠ جاده شیراز
کد پستی: ٧٨١٨٥/١١١
تلفن: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠١
فکس: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠٠

 روابط عمومی و امور بین الملل

 شماره تماس :٠٣٤٤١٤٢٣٠٢٦  

فکس:    ٠٣٤٤١٤٢٤٢٨٨

دفتر مرکزی

تهران - خیابان دکتر فاطمی - روبروی هتل لاله - ساختمان نگین - پلاک ٢٧٣

کد پستی : ١٤١٤٦١٨٥٥١

تلفن : ٧-٨٨٩٧٧٢٦١-٠٢١

فکس : ٨٨٩٧٧٢٦٠-٠٢١

ایمیل : info@geg.ir

کلیه حقوق برای روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی وصنعتی گل گهر محفوظ می باشد.
طراحی و اجرا:گروه زند
Template Design:Dima Group

بازگشت به بالا