جشنواره سراسری داستان کوتاه آهن که فعالیت خود را با حمایت شرکت گل گهر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه داستان سیرجان آغاز کرده بود، به ایستگاه چهارم رسید.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر؛ نویسندگان در این دوره از جشنواره در سه بخش ویژه‌ی معدن سنگ آهن؛ بخش نگاهی به زندگی کارگران و بخش آزاد با هم به رقابت خواهند پرداخت.

 

جشنواره سراسری داستان آهن، داستان‌هایی را مورد بررسی قرار می‌دهد که با محوریت معدن نوشته شده باشد. علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره بایستی آن دسته از داستان‌های خود را که در هیچ جشنواره ای تاکنون حضور نداشته و یا در هیچ مجموعه ای به چاپ نرسیده اند؛ برای هر بخش از جشنواره ارسال نمایند. (در مجموع سه اثر) این آثار بایستی در فایلی جداگانه و بدون مشخصات نویسنده، در قالب word و با فونت B nazanin با اندازه قلم ۱۴ در صفحه A4 و در محدوده ۲ هزار تا ۵ هزار کلمه به دبیرخانه جشنواره ارسال شوند.

 

علاوه بر آثار ارسالی؛ اسکن کارت ملی صاحب اثر به همراه تنها یک فایل جداگانه برای مشخصات اثر و نویسنده نیز بایستی به دبیرخانه ارسال شود. این فایل باید شامل عنوان داستان؛ بخش؛ نام و نام خانوادگی؛ شهر محل سکونت؛ کد ملی؛ شماره تماس؛ آدرس کامل همراه با کدپستی؛ آی.دی اینستاگرام و پست الکترونیکی صاحب اثر باشد.

 

داستان های رسیده به چهارمین جشنواره داستان کوتاه آهن با داوری رضا زنگی‌آبادی، حسن محمودی و صدرا پاریزی بررسی و آثار برگزیده انتخاب خواهند شد.

 

علاوه بر تجلیل از آثار برگزیده در هر یک از بخش های سه گانه، به پنج اثر برتر از دید هیئت داوران نیز لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

 

علاقمندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا ۱۴شهریورماه ۱۴۰۰ به دبیرخانه جشنواره به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا در واتساپ به شماره ۰۹۱۳۵۰۶۲۰۳۷ ارسال نمایند. نتایج نیمه نهایی جشنواره ۲۰ آبانماه و نتایج نهایی ۲۰ دیماه ۱۴۰۰ اعلام و از برگزیدگان در مراسم اختتامیه که نیمه دوم دی ماه در سیرجان برگزار می‌شود، تقدیر خواهد شد.

 

متقاضیان حضور در این دوره جشنواره داستان آهن جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند در روزهای کاری هفته از ساعت ۱۷ الی ۱۸ از طریق راه های ارتباطی زیر با دبیرخانه جشنواره ارتباط برقرار کنند:

ایمیل جشنواره:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس واتساپ:

 ۰۹۱۳۵۰۶۲۰۳۷

صفحه اینستاگرام جشنواره:

ahan.festival

 

 

مجتمع

استان کرمان - شهرستان سیرجان - کیلومتر ٥٠ جاده شیراز
کد پستی: ٧٨١٨٥/١١١
تلفن: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠١
فکس: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠٠

 روابط عمومی و امور بین الملل

 شماره تماس :٠٣٤٤١٤٢٣٠٢٦  

فکس:    ٠٣٤٤١٤٢٤٢٨٨

دفتر مرکزی

تهران - خیابان دکتر فاطمی - روبروی هتل لاله - ساختمان نگین - پلاک ٢٧٣

کد پستی : ١٤١٤٦١٨٥٥١

تلفن : ٧-٨٨٩٧٧٢٦١-٠٢١

فکس : ٨٨٩٧٧٢٦٠-٠٢١

ایمیل : info@geg.ir

کلیه حقوق برای روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی وصنعتی گل گهر محفوظ می باشد.
طراحی و اجرا:گروه زند
Template Design:Dima Group

بازگشت به بالا