پس از گذشت ده روز متوالی از برگزاری دوره های آموزشی فشرده اما متنوع و غنی در دهمین ایستگاه خلاقیت گل‌گهر که به همت مدیریت رفاه و امور اجتماعی و مدیریت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل گهر و برای فرزندان پرسنل این شرکت برگزار شد، این ایستگاه خلاقیت در شامگاه دوشنبه ۲۱ تیر ماه به فعالیت خود پایان داد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل گهر، پس از نزدیک شدن به روز پایانی فعالیت ایستگاه خلاقیت دهم، اقدام به برگزاری یک نظرسنجی برای سنجش میزان رضایت مخاطبان شده است. آیتم هایی چون تاریخ برگزاری دوره، نحوه اطلاع رسانی، میزان تاثیرگذاری، میزان ایجاد انگیزه برای آموزش، برخورد مسئولان برگزاری، نحوه توزیع بسته های آموزشی، تنوع رشته های آموزشی و... از جمله مواردی بود که در این نظرسنجی اعمال شد و مخاطبان به آن ها پاسخ دادند. 

 

در جمع‌بندی پاسخ‌هایی که از مخاطبان دریافت شد، این دوره از ایستگاه خلاقیت رضایت ۹۲ درصدی مخاطبان را به همراه داشته‌است. اساتید، کادر اجرایی و کلیه عوامل با دریافت این رضایت ۹۲ درصدی بسیار خرسند و راضی‌اند که توانسته اند ذائقه مخاطب را تشخیص داده و رضایت آن ها را به عمل بیاورند.

 

همچنین همزمان با آخرین روز از فعالیت ایستگاه خلاقیت دهم، یک یادمان به بهانه دهمین سال برگزاری این رویداد فرهنگی در محوطه شهرک مسکونی گل گهر محل برگزاری دوره های مختلف ایستگاه‌های خلاقیت رونمایی شد تا یادبودی باشد از تلاش هایی که طی ۱۰ سال برای غنی‌سازی اوقات فراغت فرزندان پرسنل گل گهر در ایستگاه خلاقیت انجام شده است.

 

مجتمع

استان کرمان - شهرستان سیرجان - کیلومتر ٥٠ جاده شیراز
کد پستی: ٧٨١٨٥/١١١
تلفن: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠١
فکس: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠٠

 روابط عمومی و امور بین الملل

 شماره تماس :٠٣٤٤١٤٢٣٠٢٦  

فکس:    ٠٣٤٤١٤٢٤٢٨٨

دفتر مرکزی

تهران - خیابان دکتر فاطمی - روبروی هتل لاله - ساختمان نگین - پلاک ٢٧٣

کد پستی : ١٤١٤٦١٨٥٥١

تلفن : ٧-٨٨٩٧٧٢٦١-٠٢١

فکس : ٨٨٩٧٧٢٦٠-٠٢١

ایمیل : info@geg.ir

کلیه حقوق برای روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی وصنعتی گل گهر محفوظ می باشد.
طراحی و اجرا:گروه زند
Template Design:Dima Group

بازگشت به بالا