اولین دوره نمایشگاه بزرگ کتاب گل‌گهر با حضور مستقیم ۷۰ ناشر برتر کشور و نزدیک به ۲۰هزار عنوان کتاب جدید و پرفروش، توسط شرکت گل‌گهر به زودی برگزار می شود.

 

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر، برای برگزاری این نمایشگاه بزرگ با ناشران برگزیده هماهنگی لازم به عمل آمده و قرار است پس از تغییر وضعیت پرخطر بیماری کرونا، با هماهنگی ستاد مبارزه با کرونا و با رعایت تدابیر و دستورالعمل‌های بهداشتی در سیرجان و با تخفیفات مناسب برای عموم مردم برگزار شود.

 

اولین دوره نمایشگاه کتاب گل‌گهر که به همت شرکت معدنی ‌صنعتی گل گهر ‌در راستای مسئولیت های فرهنگی و اجتماعی این شرکت در دو بخش ناشران عمومی و تخصصی و ناشران کودک و نوجوان می باشد، زمینه‌های ادبیات، هنر، فلسفه، ورزش، تاریخ، روانشناسی، جامعه‌شناسی، کودک و نوجوان و... را با جدیدترین و پرفروش ترین کتاب‌ها پوشش می‌دهد.

 

انتشارات چشمه، امیرکبیر، نی، مرکز، رشد، نگاه، سخن، علم، علمی، پیام عدالت، هرمس، نیلوفر، خانه هنرمندان ایران، قدیانی، هوپا، پرتقال، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، چیستا، جنگل، اسراء، معارف، ققنوس، ثالث، جیحون و... از جمله ۷۰ انتشارات شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

 

مجتمع

استان کرمان - شهرستان سیرجان - کیلومتر ٥٠ جاده شیراز
کد پستی: ٧٨١٨٥/١١١
تلفن: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠١
فکس: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠٠

 روابط عمومی و امور بین الملل

 شماره تماس :٠٣٤٤١٤٢٣٠٢٦  

فکس:    ٠٣٤٤١٤٢٤٢٨٨

دفتر مرکزی

تهران - خیابان دکتر فاطمی - روبروی هتل لاله - ساختمان نگین - پلاک ٢٧٣

کد پستی : ١٤١٤٦١٨٥٥١

تلفن : ٧-٨٨٩٧٧٢٦١-٠٢١

فکس : ٨٨٩٧٧٢٦٠-٠٢١

ایمیل : info@geg.ir

کلیه حقوق برای روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی وصنعتی گل گهر محفوظ می باشد.
طراحی و اجرا:گروه زند
Template Design:Dima Group

بازگشت به بالا