شركت گهر پويش گام توانست در تير ماه به ميزان ٤٢٠ هزار تن سنگ آهن توليد كند كه اين ميزان نسبت به خرداد ماه ٢٠ درصد افزايش داشته است.


به گزارش روابط‌عمومی شرکت گهر پویش گام، مهندس حسين پور معصومي مدير عامل اين شركت گفت: شركت گام با همراهي شركت آرمان گهر به عنوان پيمانكار و شركت كوشا معدن به عنوان مشاور دستگاه نظارت با حذف كردن خودروهاي معدني كه راندمان پاييني داشتند و در پي آن كاهش هزينه توليد سنگ، توانست ميزان توليد را بالا ببرد.

او با تاکید بر اين نكته كه اين استخراج از پايين ترين پله هاي معدن ٢ انجام شده افزود: اميد داريم با ادامه اين روند در مرداد ماه بيش از ٢ ميليون تن استخراج سنگ آهن و باطله داشته باشيم. ايشان افزودند طراحي موجود در معدن ٢ گل گهر مبني بر توليد ٤/٥ ميليون تن سنگ آهن در يك سال است كه با توجه به توليد ٢٨ ميليون تن فولاد در كشور، با پيروي از سياست هاي توسعه اي شركت معدني و صنعتي گل گهر، مي توانيم بيش از ٥ درصد خوراك كل كشور را تامين كرده و در تحقق برنامه ي ١٤٠٤ كشور، نقش مهمي ايفا كنيم.

 مهندس پورمعصومی همچنین با اشاره به رشد چشمگیر نمودار تولید ۴ ماه ابتدای سال ۱۴۰۰ نسبت به دوره مشابه سال ۱۳۹۹ گفت: توانستیم در خرداد ماه به صورت تجمعی یک بار دیگر به رکورد تولید در معدن ۲ برسیم.

 

مجتمع

استان کرمان - شهرستان سیرجان - کیلومتر ٥٠ جاده شیراز
کد پستی: ٧٨١٨٥/١١١
تلفن: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠١
فکس: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠٠

 روابط عمومی و امور بین الملل

 شماره تماس :٠٣٤٤١٤٢٣٠٢٦  

فکس:    ٠٣٤٤١٤٢٤٢٨٨

دفتر مرکزی

تهران - خیابان دکتر فاطمی - روبروی هتل لاله - ساختمان نگین - پلاک ٢٧٣

کد پستی : ١٤١٤٦١٨٥٥١

تلفن : ٧-٨٨٩٧٧٢٦١-٠٢١

فکس : ٨٨٩٧٧٢٦٠-٠٢١

ایمیل : info@geg.ir

کلیه حقوق برای روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی وصنعتی گل گهر محفوظ می باشد.
طراحی و اجرا:گروه زند
Template Design:Dima Group

بازگشت به بالا