به منظور راهنمایی هر چه بهتر داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۰ برای انتخاب رشته دانشگاه و همزمان با اعلام نتایج کنکور کارشناسی، روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل گهر با همکاری کانون دانش آموختگان و دانشجویان سیرجانی دانشگاه های تهران نسبت به برگزاری چهاردهمین دوره رایگان آشنایی با رشته های دانشگاهی اقدام کرده است.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر، در این دوره از ارائه مشاوره و آشنایی با رشته های دانشگاهی؛ داوطلبان می توانند از تجربیات دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور برای انتخاب رشته متناسب با علاقه، استعداد و رتبه کسب شده در کنکور استفاده کنند. 

 

این دوره مشاوره ویژه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۰ و برای بهرمندی داوطلبان رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی است که با حضور دانشجویان و دانش‌آموختگان سیرجانی دانشگاه های برتر کشور در تمامی رشته ها و با رعایت پروتکل های بهداشتی در دوران کرونا برگزار می‌شود.

 

علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۱۳ الی ۱۵ مردادماه ۱۴۰۰؛ صبح ها از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰ و عصرها ۱۸ الی ۲۱ به مجموعه ورزشی اختصاصی گل گهر واقع در بلوار صفارزاده مراجعه و از مشاوره رایگان انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۰ استفاده نمایند.

 

مجتمع

استان کرمان - شهرستان سیرجان - کیلومتر ٥٠ جاده شیراز
کد پستی: ٧٨١٨٥/١١١
تلفن: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠١
فکس: ٠٣٤٤٢٢٥٩٠٠٠

 روابط عمومی و امور بین الملل

 شماره تماس :٠٣٤٤١٤٢٣٠٢٦  

فکس:    ٠٣٤٤١٤٢٤٢٨٨

دفتر مرکزی

تهران - خیابان دکتر فاطمی - روبروی هتل لاله - ساختمان نگین - پلاک ٢٧٣

کد پستی : ١٤١٤٦١٨٥٥١

تلفن : ٧-٨٨٩٧٧٢٦١-٠٢١

فکس : ٨٨٩٧٧٢٦٠-٠٢١

ایمیل : info@geg.ir

کلیه حقوق برای روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی وصنعتی گل گهر محفوظ می باشد.
طراحی و اجرا:گروه زند
Template Design:Dima Group

بازگشت به بالا